Forvetbet Para Yatırma | Türk bahis siteleri hakkinda

Forvetbet Para Yatırma

Forvetbet Para YatirmaForvetbet para yatırma yöntemlerini seçerken, Türk oyuncuların en çok kullandığı kolay para yatırma metodlarını sunmaktadır. Forvetbet üyelik işlemlerini tamamlayan her üye ilk para yatırma işlemleri sonrasında hoşgeldin bonusu talep edebilir.

Forvetbet‘in sunduğu hoşgeldin bonusu 200 TL ve %100 oranlıdır, ilk para yatırma işlemi sonrasında talep eden üyelerin hesabına 24 saat içinde otomatik olarak yatmaktadır. Forvetbet para yatırma yöntemlerine göre, üyelerine her defasında para yatırma bonusu sunarak daha fazla kazanç elde etmelerine imkan vermektedir.

Forvetbet Para Yatırma Yöntemleri

Forvetbet para yatırma yöntemleri olarak en çok bilinen Cepbank ile para yatırmalar için, minimum 100 TL ve maksimum 1000 TL arasında işlem yapmanıza imkan vermektedir. Bunun dışında Astropay ile para yatıranlar için en az 10 $ ve en çok 1000 $ arasında işlem yapmanız mümkündür.

Ecopayz kart sahiplerine tanınan para yatırma limitleri 25 TL ve  10.000 TL arasında değişmektedir. Kredi kartı para yatırma limiti olarak 25 € ve 600 € limit belirlenmiştir. EpayCode için en az 10 € ile 1000 € arasında işlem yapabilirsiniz. Forvetbet para yatırma yöntemi olarak, Banka Havalesi kullanan üyeler için verilen limitler minimum 2000 TL ve 100.000 TL arasında değişmektedir.

 

Forvetbet‘e hemen üye olmak için burayı tıklayın

Forvetbet Para Yatırma
4.3 (86.67%) 9 votes